E refuzoi në takim të dytë, djali i kërkon vajzës t’ia kthejë 4 eurot e kafes në takimin e parë

Ndryshe

E refuzoi në takim të dytë, djali i kërkon vajzës t’ia kthejë 4 eurot e kafes në takimin e parë

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 15:03
Foto ilustrim

Për shumë njerëz, daljet në takime mund të jenë “të kushtueshme”.

Megjithatë, një djalë duket se ka një plan për t’u siguruar që ai të mos shpenzojë në takime që nuk çojnë askund – duke “faturuar partneret”.

Dhe teknika e këtij djali u bë e ditur nga një grua e cila foli për ‘takimin’ që kishte me burrin misterioz.

Përdoruesja e Twitter, Lauren (@LaurenNotLozza) ndau pamjet e shkëmbimit që kishte me një djalë disa vite më parë, duke zbuluar se si ai ‘përpiqej ta faturonte’ atë për takimin e tyre të parë.

Djaloshi i kishte dërguar një mesazh pasi u takuan për të parë nëse i pëlqente një takim i dytë, megjithatë Lauren u përgjigj me mirësjellje për të thënë se nuk e ndjente se ata kishin ndonjë kimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat