Ata vunë re se macja e tyre po dilte fshehurazi nga dhoma, tronditën kur e kuptuan pse vepron kështu kafsha

Ndryshe

Ata vunë re se macja e tyre po dilte fshehurazi nga dhoma, tronditën kur e kuptuan pse vepron kështu kafsha

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 20:07
Foto nga vendi i ngjarjes

Pronarët e maceve përjetojnë një befasi me këto kafshë të paparashikueshme pothuajse çdo ditë.

Një familje nga SHBA vuri re se macja e tyre dilte fshehurazi nga dhoma disa herë, zhdukej për disa minuta dhe shpejt kthehej në vendin e vjetër.

Ata vendosën të shikonin se çfarë bën kur askush nuk i shikon dhe, duke gjykuar nga reagimet, mbetën të tronditur, ashtu si pjesa tjetër e internetit kur panë këtë pamje.

Domethënë, macja mësoi të përdorte tualetin plotësisht vetë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat