Luani trim i vetëm sulmon një tufë buajsh

Ndryshe

Luani trim i vetëm sulmon një tufë buajsh

Më: 6 janar 2022 Në ora: 16:27
Luani trim i vetëm sulmon një tufë buajsh

Jo më kot i vihet epiteti si “mbreti i xhunglës”.

Një luan trim ka sulmuar një tufë buajsh, të cilët qëndronin të bashkuar deri në momentin kur mbreti i xhunglës, i vetëm, iu vërsulet atyre.

Viktimë e sulmit të këtij luani bie njëri buall, të cilin e braktis tufa nga frika që iu mbjellet.

Më poshtë mund të shihni “luftën” mes luanit dhe buajve:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat