“Ju lutem mos i tregoni gruas time”/ Burrit nga Zvicrra i ndodh hataja: I ngecin prangat në duar gjatë seksit me dashnoren

Ndryshe

“Ju lutem mos i tregoni gruas time”/ Burrit nga Zvicrra i ndodh hataja: I ngecin prangat në duar gjatë seksit me dashnoren

Nga: M.L. Më: 31 maj 2022 Në ora: 17:57
Praktika seksuale të pazakonta: Policia e qytetit Winterthur duhej të nxitonte në ndihmë të një burri të hënën.

Në Winterthur, një grua dhe një burrë shijuan lojërat e robërisë të hënën - dhe humbën çelësin e prangave gjatë procesit, shkruan Blick.ch transmeton “Bota sot”.

Ndodhi gjatë mashtrimit. Pasditen e së hënës, një burrë telefonoi policinë e qytetit Winterthur dhe i shpjegoi se një kolege i kishte vënë pranga për argëtim. Tani çelësi ka humbur dhe ajo nuk mund t`i heqë qafe ato.

Sipas një deklarate nga policia e qytetit Winterthur, patrulla e takoi çiftin së bashku. Burri ishte i lidhur.

Policia ka mundur ta çlirojë burrin nga situata e vështirë. Në fund ai ka pyetur policët që kanë rezultuar të jenë të matur, që të mos e merrte vesh bashkëshortja e tij për këtë “argëtim”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat