Momenti tmerrues kur vajza kapet për flokësh nga dy majmunë në kopshtin zologjik

Ndryshe

Momenti tmerrues kur vajza kapet për flokësh nga dy majmunë në kopshtin zologjik

Më: 23 korrik 2022 Në ora: 09:19
Ngjarja ndodhi në një kopsht zoologjik meksikan.

Ky është momenti kur një vajzë u kap prej flokësh nga dy majmunë pasi ajo po lëvizte dorën e saj në drejtim të tyre te gardhi me tela.

Ngjarja ndodhi në një kopsht zoologjik meksikan.

Videoja, tregonte majmunët që qëndronin të ngjitur në telat e gardhit dhe e tërhoqën vajzën drejt tyre duke e kapur nga flokët, derisa ajo bërtiste.

Fatmirësisht ajo arriti të shpëtonte nga ata dhe nuk u duk se pësoi lëndime.

Incidenti filloi kur vajza po mbante celularin e saj në njërën dorë dhe tentoi të regjistronte veten duke ‘goditur’ lehtë pjesën e gardhit me tela ku qëndronte njëri nga majmunët.

@greciadlg29

 

♬ kiss me more - audios <3
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat