E gjeti gruan të zhveshur në krevat me komshiun: Nuk është ajo që mendon ti

Ndryshe

E gjeti gruan të zhveshur në krevat me komshiun: Nuk është ajo që mendon ti

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 00:33
Foto ilustrim

Një grua ka mohuar të ketë pasur lidhje jashtëmartesore kur burri i saj “i tërbuar” e rrahu teksa e kapi në shtrat me fqinjin e tyre të zhveshur.

Nga ana tjetër, fqinji bërtiste: “Nuk është ajo që mendon ti.”

Jason Heathcote, 42 vjeç, ndoqi gruan e tij Ceri në shtëpinë e Gawsworth të John Richardson, në Macclesfield, Cheshire, në mesnatë dhe e gjeti atë nën çarçafët në dhomën e tij të gjumit.

Burri i inatosur filloi të bërtiste dhe ta gjuante gruan ndërsa Richardson bërtiste: Nuk është ajo që mendon ti.

Gruaja, Heathcote 40 vjeç, pësoi ënjtje në anën e majtë të fytyrës dhe tha se kishte shumë dhimbje.

Ajo mohoi çdo lidhje seksuale me Richardson dhe tha se burri i saj “e kishte humbur mendjen.”

Gjykata e Magjistraturës në  Warrington Heathcote, urdhëroi burrin t’i paguante 40-vjeçarej një kompensim prej 500 paund  pasi u deklarua fajtor për sulmin që shkaktoi lëndime trupore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat