Ra në shinat e trenit dhe ngeci, burri shpëtohet disa sekonda para se të kalojë treni

Ndryshe

Ra në shinat e trenit dhe ngeci, burri shpëtohet disa sekonda para se të kalojë treni

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 21:57
Ilustrim

Një burrë është shpëtuar mrekullisht disa sekonda përpara se treni të kalonte, pasi ai ra aksidentalisht në shina.

Ngjarja ka ndodhur në New York ndërsa operacioni i shpëtimit të tij është regjistruar nga kamerat e trupit të policëve.

Pamjet e trupit nga Departamenti i Policisë së qytetit të Nju Jorkut tregojnë momentin kur një burrë shpëtohet nga shinat e metrosë në Harlem nga oficerët e policisë, pak çaste përpara se treni të kalonte në stacion.

Kur oficerët mbërritën, një kalimtar po përpiqej ta ndihmonte.

Dy oficerët dhe pjesëtari kalimtari e ngritën burrin në platformë, ndërsa ai dëgjohej në video duke gulccuar nga ankthi e frika që kishte kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat