E pazakontë/ U martua me veten, gruaja “divorcohet” pas 24 orësh, arsyeja do t’iu habisë

Ndryshe

E pazakontë/ U martua me veten, gruaja “divorcohet” pas 24 orësh, arsyeja do t’iu habisë

Më: 10 mars 2023 Në ora: 18:36
Sofi Maure

Një grua që pretendon se është martuar me veten e saj, thotë se ka nisur procedurat e divorcit pa kaluar 24 orë në shoqërinë e vetvetes.

Sofi Maure bëri bujë në mediat ndërkombëtare gjatë muajit shkurt, pasi në instagramin e saj me 500 mijë ndjekës, u shfaq e veshur me vello dhe deklaroi se do të martohej me veten.

Ajo madje porositi edhe një tortë gjigante, për të celebruar këtë moment të rëndësishëm. Megjithatë shumë nga ndjekësit iu kundërvunë duke thënë gjithçka që bënte ishte për vëmendje.

“Çfarë s’bën për klikime dhe për pak vëmendje”, i shkruajti një ndjekës, megjithatë të tjerë e mbështetën vendimin e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat