Plaku që do Hashim Thaçin tenton ta rrahë plakun që do Albin Kurtin, ai ik nga emisioni – Ja çfarë ndodhi

Ndryshe

Plaku që do Hashim Thaçin tenton ta rrahë plakun që do Albin Kurtin, ai ik nga emisioni – Ja çfarë ndodhi

Më: 12 shkurt 2024 Në ora: 10:18
Rrushe Qorraj, Adem Shala dhe Shukri Retkoceri

Këtë të diel, mysafire në emisionin Kojshia Show ishin tre të moshuar, simpatizantë të partive të ndryshme, Rrushe Qorraj si simpatizante e LDK-së, Adem Shala i PDK-së dhe Shukri Retkoceri i VV-së.

Ata, në këtë emision patën debat të ashpër në mes vete, ku në një moment eskaloi situata e për pak sa nuk u përleshen fizikisht për partitë e tyre politike!

Të moshuarit u përballen me akuza e kritika.

Në një moment, që të tre gati u rrahën.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat