52 vjeçari që fjeti me mbi 200 gra dhe është baba i 180 fëmijëve, por është ende në kërkim të dashurisë

Ndryshe

52 vjeçari që fjeti me mbi 200 gra dhe është baba i 180 fëmijëve, por është ende në kërkim të dashurisë

Më: 14 shkurt 2024 Në ora: 12:31
52-vjeçari Joe nga Britania e ka të vështirë të gjejë dashurinë

Një 52 vjeçar po përpiqet të gjejë dashurinë dhe lumturinë, edhe pse ka fjetur me 200 gra dhe ka 180 fëmijë. Megjithatë, 52-vjeçari Joe nga Britania e ka të vështirë të gjejë dashurinë.

“Tingëllon qesharake, por suksesi im si dhurues i spermës e ka bërë të vështirë për mua të kem sukses në dashuri”, tha ai.

Ai më pas vuri në dukje se mund të gjejë lehtësisht një grua për të bërë seks, por i mungon një përqafim ose një puthje, jo kontakti fizik.

Kështu, ai vazhdon të kërkojë gruan që do t’i marrë zemrën duke shpresuar në një moment se do të gjejë dashurinë e vërtetë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat