“Akshom pazar”, Policia në Pejë shpërndan dënime në korzë, ja pse

Peja

“Akshom pazar”, Policia në Pejë shpërndan dënime në korzë, ja pse

Më: 16 prill 2024 Në ora: 00:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka dalur në aksion gjatë mbrëmjes në komunën e Pejës.

Sipas pamjeve të siguruara nga ‘media, policia ka dënuar disa të rinjë.

Kjo, pasi të njëjtit kanë kaluar me trotineta elektrik në korzë.

Dyshohet se të njëjtit i është konfiskuar trotineti për 3 muaj, dhe është dënuar me 150 euro.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat