Atmosferë e zbehtë sonte në sheshet e Prishtinës, festohet në lokale

Prishtina

Atmosferë e zbehtë sonte në sheshet e Prishtinës, festohet në lokale

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 19:02
Prishtina

Vetëm qytetarët që rastisin të kalojnë për obligime personale shihen sonte në sheshet e Prishtinës.

Megjithëse sot shënohet Dita e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk ka qytetarë që kanë vendosur të festojnë në ambient të hapur.

Kjo ndoshta meqë këtë mbrëmje po bie shi, ose edhe sepse nuk ka ndonjë aktivitet që po shënohet.

Media, raporton se lokalet janë mbushur me njerëz dhe me gjasë festa është zhvendosur atje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat