Rrëfehet i riu: Nuk po mund ta arrij kulmin gjatë seksit me gruan, kam frikë se..

Seksi

Rrëfehet i riu: Nuk po mund ta arrij kulmin gjatë seksit me gruan, kam frikë se..

Nga: B.S. Më: 7 shtator 2021 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

E dashur DEIDRE: Unë kurrë nuk mund ta arrij kulmin kur bëj marrëdhënie me gruan time, kështu që shqetësohem se nuk do të krijojmë kurrë familje.

Asnjëri prej nesh nuk kishte ndonjë përvojë seksuale para se të takoheshim, shkruan “The Sun” transmeton “Bota sot”.

Ne kemi provuar marrëdhënie disa herë dhe ndërsa filloj mjaft mirë, befas ndjej një mpirje dhe luftoj për të arritur kulmin.

Unë masturbohesha kur isha adoleshent dhe nuk e kisha këtë problem atëherë.

Gruaja ime më thotë të mos shqetësohem, por unë nuk mund ta rri i qetë.

Prindërit tanë kanë filluar të na pyesin kur do të bëhen gjyshër, pasi ne jemi martuar për gati një vit.

DEIDRE përgjigjet: Nëse jeni rritur në një familje ku seksi konsiderohej i ndyrë ose një temë tabu, atëherë të qenit në gjendje të relaksoheni kur keni marrëdhënie, mund të jetë e vështirë për ju.

Provoni të flisni me mjekun tuaj. Ai mund ta kontrolloj nëse nuk ka ndonjë problem themelor që e shkakton këtë.

Çelësi mund të jetë që ju të dy të shijoni shumë paralojë. Provoni marrëdhënie vetëm kur të dy ndiheni të zgjuar mjaftueshëm.

Paketa ime mbështetëse Burrat që nuk mund të arrijnë kulmin ka më shumë këshilla për të ndihmuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat