“Ajo hodhi bombën duke thënë se ishte shtatzënë”/ Rrëfimi i burrit që bëri seks me tre femra tjera, pas refuzimit nga bashkëshortja

Seksi

“Ajo hodhi bombën duke thënë se ishte shtatzënë”/ Rrëfimi i burrit që bëri seks me tre femra tjera, pas refuzimit nga bashkëshortja

Nga: Bota Sot Më: 11 janar 2022 Në ora: 22:13
Foto-ilustrim

E DASHUR DEIDRE: Unë kam bërë seks me tre gra më të reja dhe ka qenë mirë - por tani njëra prej tyre është shtatzënë.

Unë jam një burrë i martuar 53 vjeç dhe zotëroj një dyqan bizhuterish. Gruaja ime është 56 vjeç dhe ne kemi qenë së bashku për 33 vjet.

Martesa jonë ishte e lumtur derisa ajo mbushi të pesëdhjetat e hershme dhe më pas ishte sikur një çelës drite ishte fikur. Ajo nuk donte më seks.

Kjo ka shkaktuar debate, pasi unë jam një mashkull me nevoja.

Një mbrëmje, kur unë sugjerova që të kishim një natë romantike, ajo u kthye dhe tha: "Nëse je kaq i dëshpëruar për të bërë seks, pse nuk gjen dikë tjetër?"

Ajo tha se kishte menduar për këtë që disa kohë. Seksi nuk ishte i rëndësishëm për të dhe ajo kishte humbur epshin e saj. Sugjerimi i saj dukej si zgjidhja perfekte, pasi nuk doja t'i jepja fund martesës.

U regjistrova në një faqe interneti, ku mund të përzgjidhja gratë që ishin të interesuara për mua, veçanërisht kur u thashë se zotëroja një dyqan bizhuterish.

Pastaj fillova t'i shoh tri prej tyre veç e veç. Njëra ishte 35 vjeç dhe dy të tjerat thanë se ishin 27.

Ishte e mrekullueshme. Ne dilnim për darkë dhe unë do të rezervoja një hotel ose do të shkoja në shtëpinë e tyre për seks.

Por më pas njëra prej tyre pranoi se kishte gënjyer për moshën e saj. Ajo në fakt ishte 21.

Ajo është më e vogël se djali im dhe unë do të kisha vrapuar një milje nëse ajo do të kishte qenë e sinqertë me mua që herën e parë.

Më pas ajo kërkoi të më takonte për një kafe dhe mendova se do të ishte një mundësi e mirë për t'i thënë se kjo nuk po funksiononte.

Por ajo hodhi bombën duke thënë se ishte shtatzënë. Ajo dëshiron të mbajë fëmijën dhe nuk do të mendojë për një ndërprerje.

Natyrisht ajo mendon se unë jam një djalë i pasur që do ta mbështes atë dhe fëmijën - por thjesht nuk është kështu.

DEIDRE THOTË: Thjesht duhet të jeni të sinqertë dhe t'i thoni asaj se nëse ajo e mban fëmijën, ju jeni përgjegjës për ta mbështetur financiarisht dhe mundësisht edhe emocionalisht.

Kam frikë se do të jetë një rrugë e vështirë përpara për të, sepse të jesh nënë beqare nuk është e lehtë.

Paketa ime mbështetëse e quajtur Shtatzënia e paplanifikuar do t'i tregojë asaj se ku të gjejë ndihmë.

Nëse ajo shkon përpara, do t'ju duhet të gjeni një mënyrë për t'ia shpjeguar gjërat gruas suaj dhe mund t'ju duhen disa këshilla në çift nëse martesa juaj do të mbijetojë./The sun

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat