Komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë nëpër një korsi

Shkupi

Komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë nëpër një korsi

Më: 12 prill 2021 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë, i cili ishte në ndërprerje për shkak të automjetit të djegur dhe barit të thatë është lëshuar nëpër një korsi, informon Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Komunikacioni në rrugët tjera në shtet zhvillohet pa ndërprerë, nëpër rrugë të thata.

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është rritur.

Në vendkalimet kufitare, nga ana e Maqedonisë nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat