Raportohet për vrasje të dyfishtë në Shkup, dyshohet se një burrë ka vrarë vëllain dhe kunatën

Shkupi

Raportohet për vrasje të dyfishtë në Shkup, dyshohet se një burrë ka vrarë vëllain dhe kunatën

Më: 14 maj 2024 Në ora: 16:39
Shkupi

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.

Mësohet se një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë.

Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

Priten informacione zyrtare nga MPB.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat