Incident në Spitalin e Tetovës, punonjësi shëndetësorë sulmon kolegen e tij

Tetova

Incident në Spitalin e Tetovës, punonjësi shëndetësorë sulmon kolegen e tij

Më: 13 janar 2022 Në ora: 13:41
Foto ilustrim

Një grua 44-vjeçare e punësuar në spitalin klinik të Tetovës ka raportuar në polici se është sulmuar nga një punonjës tjetër në këtë institucion.

“Me datë 12 janar në ora 10:15 në SPB Tetovë, 44-vjeçara A.A nga Bërvenica e Tetovës, punonjëse në spitalin klinik të Tetovës, ka raportuar se rreth orës 09:00 pas një debati të mëparshëm është sulmuar fizikisht nga B.K. nga Tetova, njëherësh punonjës i spitalit”, njofton SPB Tetovë.

Policia e Tetovës dje ka regjistruar edhe dy raportime për sulm fizik.

Poashtu, dje në SPB Tetovë i mituri së bashku me prindin e tij kanë raportuar se me datë 7 janar rreth orës 18:15 në parkingun e një qendre tregtare në Tetovë teksa ndodhej me shokët e tij të mitur janë sulmuar fizikisht nga katër persona të cilit gjatë sulmit përdorën objekt të mprehtë, me çka shkaktuan lëndime.

Gjatë ditës së djeshme poashtu një 24-vjeçare nga Tetova ka raportuar në polici se më 11 janar të vitit 2022, rreth orës 18:30, në shtëpinë e familjes, pas një debati verbal është sulmuar nga bashkëshorti i saj F.B.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat