Zjarri në pallat, momenti emocionues kur zjarrfikësi merr në krahë dhe shpëton foshnjën

Tirana

Zjarri në pallat, momenti emocionues kur zjarrfikësi merr në krahë dhe shpëton foshnjën

Më: 11 prill 2021 Në ora: 12:11
Tiranë

Një moment emocionues është kapur mengjesin e sotëm gjatë evakuimit të banorëve, teksa shihet një foshnje e vogël në duart e zjarrfikësve.

Në foton e publikuar nga Faxweb, duket zjarrëfikësi hero i cili ka marrë foshnjen në krahë dhe e ka nxjerrë nga pallati përmes shkallëve të emergjencës.

Zjarri ra mëngjesin e sotëm rreth orës 7:30, ku një makinë mori flakë në garaxhin e një pallati në rrugën “Fadil Deliu” në Tiranë. Fatmirësisht, nuk raportohet për të lën duar.

Shkaku i rënies së zjarrit nuk dihet ende.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat