30 vjeçari humb jetën në vendin e punës, bie nga banesa

Tirana

30 vjeçari humb jetën në vendin e punës, bie nga banesa

Më: 22 dhjetor 2021 Në ora: 16:51
Foto ilustrim

Një 30 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në vendin e tij të punës në Tiranë.

Policia bën me dije se A. G., 30 vjeç dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë.

Njoftimi i policisë:Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.12.2021, rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A. G., 30 vjeç.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat