Pamje nga tërmeti në Tiranë

Tirana

Pamje nga tërmeti në Tiranë

Më: 9 janar 2022 Në ora: 23:35
Foto ilustrim

Një lëkundje e tokës është ndier edhe në kryeqytetin e Shqipërisë, në Tiranë.

Sipas faqës Last Quake, lëkundjet në Tiranë janë 2.3 shkallë të Rihter.

Një video e postuar nga Besa Kokëdhima shihet se lëkundjet në kryeqytetin shqiptar kanë qenë mjaft të forta.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat