Sherr në Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, përfundojnë në spital 2 persona

Tirana

Sherr në Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, përfundojnë në spital 2 persona

Më: 20 mars 2022 Në ora: 22:14
Foto ilustrim

Dy persona janë konfliktuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

60-vjeçari i identifikuar si A.Sh., 43-vjecari E.G., dhe kanë goditur me sende të forta njëri-tjetrin dhe ky i fundit dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri.

Ndërhyrja në kohë e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 bëri të mundur parandalimin e përshkallëzimit të mëtejshëm të konfliktit.

Si pasojë e goditjeve me sende të forta, janë dëmtuar dy palët e konfliktit dhe ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistoletë dhe dy gëzhoja.

Grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat