Hidhet nga kati i gjashtë i pallatit gruaja në Tiranë

Tirana

Hidhet nga kati i gjashtë i pallatit gruaja në Tiranë

Më: 26 prill 2022 Në ora: 08:32
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin  e sotëm në Tiranë, ku një grua është hedhur nga pallati.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të “Casa Italia”, ku dyshohet se 40 vjeçarja A. E., është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat