Vihen në pranga pesë persona në Tiranë, një ndër to kapet me kokainë

Tirana

Vihen në pranga pesë persona në Tiranë, një ndër to kapet me kokainë

Më: 3 maj 2022 Në ora: 10:09
Foto ilustrim

Pesë persona janë vënë në pranga në Tiranë ditën e sotme.

Policia bën me dije se një prej tyre u arrestua pasi i është kapur në banesë lëndë e dyshuar si kokainë.

Po ashtu është arrestuar edhe një 48-vjeçar pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij. Në pranga nga policia e kryeqytetit kanë rënë edhe tre persona të tjerë: një shtetase me inicialet N. N., 23 vjeçe dhe E. Q., 19 vjeç, të dy banues në Tiranë, dhe A. M., 38 vjeç, banues në Fier, pasi u kapën duke drejtuar mjetet përkatëse pa leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat