Trazirat në qytet para ndeshjes, Policia thirrje lokaleve të mbyllen në orën 23:00

Tirana

Trazirat në qytet para ndeshjes, Policia thirrje lokaleve të mbyllen në orën 23:00

Më: 24 maj 2022 Në ora: 22:58
Policia thirrje lokaleve të mbyllen në orën 23:00

Policia e Tiranës i ka bërë thirrje të gjithë bizneseve mbrëmjen e sotme të mbyllin aktivitetin e tyre para orës 23:00.

Kjo kërkesë e policisë vjen pas trazirave dhe situatës kaotike që është krijuar në qytetet mbrëmjen e sotme nga tifozët e ardhur me rastin e ndeshjes që do të luhet në “Air Albania” mbrëmjen e nesërme.

Kujtojmë se ata më herët janë përleshur me shqiptarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat