Qytetari filmon momentin tronditës, babai godet fort vajzën e mitur: Mos të shoh tek bulevardi!

Tirana

Qytetari filmon momentin tronditës, babai godet fort vajzën e mitur: Mos të shoh tek bulevardi!

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 08:28
Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myrteza Topi”

Një video tronditëse ka mbërritur së fundmi në redaksiën e JOQ ALBANIA. Një baba, i zëmëruar nga sjelljet e vajzës së tij 14-vjeçare, e ka goditur këtë të fundit me shuplakë.

Sipas raportimeve për JOQ ALBANIA ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myrteza Topi”, në orët e vona të natës.

Qytetari që ka parë skenën, tregon se babai është i zëmëruar që vajza del në bulevard me djem dhe konsumon cigare.

Sipas tij kjo situatë është e përditshme dhe shqetëson gjithë banorët e lagjes.

Qytetari shkruan:

Prsh JOQ ! Kjo eshte video qe tregon se cfare behet ne oren 1 te nates ne rrugen Myrteza TOPI. Nuk mund te flejme gjume!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat