Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

Tirana

Aksident në Tiranë, makina kthehet përmbys

Më: 20 gusht 2022 Në ora: 21:58
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme në Tiranë.

Një makinë është kthyer përmbys në afërsi të maternitetit të ri.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje për të bërë mjekimin e personave të cilët ndodheshin në automjet të cilët kanë pasur nevojë për ndihmë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e ngjarjes dhe për të bërë devijimin e trafikut të rënduar të shkaktuar si pasojë e bllokimit të rrugës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat