E rrahu në sy të fëmijëve, gruaja hakmerret dhe e godet me thikë burrin

Tirana

E rrahu në sy të fëmijëve, gruaja hakmerret dhe e godet me thikë burrin

Më: 28 gusht 2022 Në ora: 11:06
Foto ilustrim

Një çift bashkëshortësh janë përfshirë në konflikt me njëri-tjetrin në Tiranë e si pasojë ka mbetur i plagosur një 34-vjeçar.

Mësohet se e gjitha nisi pasi burri 34-vjeçar me iniciale F.GJ ditën e djeshme kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij 32-vjeçare në sy të fëmijëve të tyre të mitur.

Gjatë konfliktit, 32-vjeçarja me iniciale A.N., është kundërpërgjigjur duke  e goditur bashkëshortin me thikë.

Aktualisht 34-vjeçari F. Gj. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat