Makina hyn në oborrin e shtëpisë, përplas për vdekje 23-vjeçaren

Tirana

Makina hyn në oborrin e shtëpisë, përplas për vdekje 23-vjeçaren

Më: 31 gusht 2022 Në ora: 08:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Tiranë rreth orëve të para të mëngjesit të së mërkurës.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në oborrin e një banese, duke përplasur një vajzë të re e cila qëndronte në oborrin e shtëpisë së saj.

Për pasojë, 23-vjeçarja me iniciale M.S. pësoi dëmtime të rënda dhe u dërgua në spital. Fatkeqësisht, ndërroi jetë për shkak të plagëve që kishte pësuar nga përplasja me automjet.

Drejtuesi i mjetit, D.T., i cili humbi kontrollin mbi makinën dhe përfundoi në oborrin e shtëpisë, po pyetet nga policia në lidhje me rrethanat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat