Rama dhe Veliaj publikojnë video nga Tirana me një mori të pafund turistësh të huaj

Tirana

Rama dhe Veliaj publikojnë video nga Tirana me një mori të pafund turistësh të huaj

Më: 4 shtator 2022 Në ora: 09:57
Tursitët

Kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj kanë ndarë mëngjesin e sotëm pamjet nga turistët e shumtë që këto ditë shtatori kanë zgjedhur të vizitojnë Tiranën.

Grupe turistësh, sportitë, çiklistë, por dhe turistë individualë kanë vendosur që të vijnë në Tiranë për t’u njohur jo vetëm me historinë e qytetit, por dhe me kulinarinë e pasur ballkanase.

“MIRËMËNGJES
dhe me turistët kuriozë që shijojnë Tiranën këto ditë shtatori, ju uroj një të diel të qetë”- shkruan kryeministri Rama krahas videos, ku duket vrulli i turistëve të huaj në Tiranë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat