Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të renë, arrestohet 59-vjeçari në Tiranë

Tirana

Dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me të renë, arrestohet 59-vjeçari në Tiranë

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 ndaluan shtetasin në kërkim N. (E). C., 39 vjeç, banues në Durrës, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë e ka dënuar me 3 muaj burgim, për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të Policisë së Rendit publik”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 arrestuan shtetasit:

– M. K., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka vjedhur në një market;

– F. M., 59 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 25 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat