Zjarr në një pallat në Tiranë

Tirana

Zjarr në një pallat në Tiranë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 16:36
Foto nga vendi i ngjarjes

Një zjarr i madh ka rënë në një pallat në rrugën ‘Petro Nini Luarasi’ pranë fushave të Ali Demit në Tiranë.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar ose se ku ka rënë saktësisht zjarri.

Në pamjet e siguruara nga Top Channel shihet se si tymi i zi vazhdon të dalë ende nga godina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat