Detaje të rënda nga aksidenti tragjik: Trupi iu nda në disa pjesë

Tirana

Detaje të rënda nga aksidenti tragjik: Trupi iu nda në disa pjesë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 20:11
Foto ilustrim

Një aksident tragjik është regjistruar së fundmi në atustradën Shkozë-Teg.

Mësohet se një person është përplasur nga një automjet. 

Bëhet e ditur se trupi i të ndjerit është ndarë në disa pjesë dhe policia nuk po e identifikon dot.

Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor të Shkozës, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat