Bie zjarr në një fasoneri në Tiranë

Tirana

Bie zjarr në një fasoneri në Tiranë

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 20:53
Foto nga vendi i ngjarjes

Ka rënë zjarr në një fasoneri në zonën e Freskut në Tiranë.

Sipas burimeve, shkak për zjarrin dyshohet se është një hekur rrobash që kanë lënë ndezur.

Ndërkohë, dy zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje duke neutralizuar flakët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat