Alarm për bombë pranë Drejtorisë së Kufirit në Tiranë

Tirana

Alarm për bombë pranë Drejtorisë së Kufirit në Tiranë

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 14:41
Tiranë

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë. 

Mësohet se njoftimin e kanë bërë vetë punonjësit e zyrave.

Ende nuk dihen detajet në lidhje me ngjarjen.

Zona aktualisht është e rrethuar nga forcat xheniere dhe po kryhen kontrolle.

Pritet një njoftim zyrtar në mënyrë që të zbardhen më shumë detaje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat