Sherr mes familjarëve në Tiranë, raportohet për disa të plagosur

Tirana

Sherr mes familjarëve në Tiranë, raportohet për disa të plagosur

Më: 25 dhjetor 2022 Në ora: 21:21
Foto ilustrim

Një konflikt midis disa familjarëve raportohet të ketë ndodhur në Tiranë në zonën e Kamzës.

Kamzë/Informacion paraprak

Më datë 25.12.2022, në Bathore, në lagjen nr. 6, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi F. L., ka goditur me mjet prerës kushuririn e tij, shtetasin H. T. Gjatë konfliktit kanë marrë dëmtime të lehta dhe familjarët e dy palëve të konfliktit, shtetasit M. L., B. C., dhe një 15-vjeçar.

Të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat