Veliaj uron 1 Qershorin: Fëmijët janë frymëzimi që ne të punojmë më shumë


Tirana

Veliaj uron 1 Qershorin: Fëmijët janë frymëzimi që ne të punojmë më shumë


Më: 1 qershor 2024 Në ora: 09:02
Fëmijët

Përmes një video të postuar në rrjete sociale, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar 1 Qershorin të gjithë të vegjëlve.

Veliaj thekson se ata janë frymëzimi për të punuar gjithmonë e më shumë.

“Gëzuar 1 Qershorin kalamaja!

Ju jeni frymëzimi që ne të punojmë gjithmonë e më shumë për t’u dhënë një të ardhme plot dashuri dhe mundësi”, shkruan Veliaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat