Debat për korrigjimi i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
E enjte, 15 nëntor 2018
  • Debat për korrigjimi i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë (Drejtpërdrejt)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test