Shala: Prokuroria të hetojë doganën dhe autoritetet tjera për produktet “Kosova Metohiju” - Bota Sot
E hënë, 17 dhjetor 2018
  • Shala: Prokuroria të hetojë doganën dhe autoritetet tjera për produktet “Kosova Metohiju”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test