Vllaznia U21 kampion i Shqipërisë

Volejboll

Vllaznia U21 kampion i Shqipërisë

Më: 17 maj 2024 Në ora: 15:00
Vllaznia U21

Ka përfunduar finalja e 3-të e Kampionatit Kombëtar të moshave U21 - meshkuj.

Vllaznia ka fituar me rezultatin 3:0 ndaj ekipit të Partizanit në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”.

Djemtë e drejtuar e trajneri Endri Jukni dhe zv. trajneri Fatjon Çekini kanë arritur të ngrenë lart trofeun e këtij sezoni pas suksesit në finalen e tretë me rezultat të përgjithshëm takimesh, 2:1.

Kupa iu dorëzua kapitenit të ekipit Gilman Talani nga Sekretari i Përgjithshëm i FSHV-së, Ervis Dosti.
 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat