Edhe Agim Veliu i futet garës për kryetar të LDK-së? Ja çfarë paralajmëron bashkëpunëtori i tij i ngushtë

Aktuale

Edhe Agim Veliu i futet garës për kryetar të LDK-së? Ja çfarë paralajmëron bashkëpunëtori i tij i ngushtë

Më: 11 mars 2021 Në ora: 14:55
Faik Muçiqi dhe Agim Veliu

Ish-drejtori i Drejtorisë së Shërbimeve Publike në komunën e Podujevës nga radhët e LDK-së, Faik Muçiqi, ka ardhë me një postim interesant në prag të mbajtjes së Kuvendit të Përgjitshëm për zgjedhjen e kryetarit të ri të LDK-së.

Muçiqi në rrjetin social Facebook ka shkruar se “Kush kandidaon i fundit qesh pas Kuvendit” por pa treguar më shumë detaje se për çfarë saktësisht e ka fjalën.

Ndryshe Muçiqi njihet edhe si bashkëpunëtorë i afërt i ish-kryetarit të Podujevës dhe nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu.

Postimi i plotë:

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat