Ky është vendi ku besohet se janë barrikaduar sulmuesit që vranë policin e Kosovës në veri

Aktuale

Ky është vendi ku besohet se janë barrikaduar sulmuesit që vranë policin e Kosovës në veri

Më: 24 shtator 2023 Në ora: 08:07
Foto nga vendi i ngjarjes

Një polic është si pasojë e një sulmi të armatosur në fshatin Banjskë të Zveçanit.

Personat e maskuar e bllokuan rrugën me kamionë dhe kanë shtënë në drejtim të policisë.

Dyshohet se ata janë barrikaduar brenda Manastirit në Banjska, ku edhe po vazhdohet me shkëmbim zjarri mes tyre dhe policisë.

Image
Google Maps

Media ju sjell pamjet nga Google Maps ku besohet se janë barrikaduar sulmuesit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat