Ngjarje horror/ Gjenden 5 të vdekur në një shtëpi, mes tyre 2 fëmijë, ja çfarë dyshohet

Amerika

Ngjarje horror/ Gjenden 5 të vdekur në një shtëpi, mes tyre 2 fëmijë, ja çfarë dyshohet

Më: 23 prill 2024 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Trupat e pesë personave, përfshirë dy fëmijë, u gjetën në një shtëpi në Oklahoma City, njoftoi sot policia amerikane.

Togeri i policisë së Oklahomës, Gary Knight tha se të ndjerit ishin një familje dhe se ata vdiqën me vdekje të dhunshme, raporton “NBC news”.

Knight shtoi se policia ende nuk mund të zbulojë se çfarë saktësisht kanë gjetur hetuesit. Policia u dërgua në një shtëpi rreth 20 milje në perëndim të qendrës së Oklahoma City me dyshimin se kishte trupa brenda, tha Knight.

Sipas tij, në të gjitha trupat ka pasur lëndime që duket se bëhet fjalë për vrasje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat