LeBron James pëson humbjen më të thellë në karrierë

Basketboll

LeBron James pëson humbjen më të thellë në karrierë

Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 15:45
LeBron James

LeBron James ka pësuar mbrëmë humbjen më të thellë në karrierën e tij si basketbollist.

James dhe Lakers u poshtëruan nga Philadelphia 76ers me rezultat 138-94.

Humbja me diferencë prej 44 pikësh nuk është kaluar lehtë nga “Mbreti James”.

“Ne duhet të ndryshojmë shumë për të qenë një ekip i madh” tha ai me nervozizëm pas ndeshjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat