Ylli po avancon ndaj Trepçës

Basketboll

Ylli po avancon ndaj Trepçës

Më: 23 maj 2024 Në ora: 20:31
Pamje nga ndeshja

Ka përfunduar çereku i tretë i finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 30 minutave është 37:41.

Çereku i parë u mbyll me epërsi prej gjashtë pikëve të suharekasve, por mitrovicasit shkrinë epërsinë në 10 minutëshin e dytë.

I dyti u mbyll me rezultat të barabartë 30:30, kurse në të tretin suharekasit rikthyen epërsinë dhe po avancojnë me katër pikë

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat