Me bikine, Spears kthen të pasmet nga kamera

Bota e Yjeve

Me bikine, Spears kthen të pasmet nga kamera

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2022 Në ora: 22:54
Britney Spears

Britney Spears po kalon fundin e janarit duke shijuar një pushim të njomë në diell me të fejuarin e saj, Sam Asghari.

Të dy u panë duke marrë rreze dielli në ballkonin e tyre derisa modelinin edhe rrobat e banjos.

Britney u shfaq me bkine ngjyrë të verdhë dhe të bardhë, ndërsa partneri i saj pa këmishë me një palë mbathje ngjyr blu të zbehtë.

Britney kohët e fundit ka qenë në një situatë jo të mirë me babain e saj Jamie Spears dhe motrën e saj Jamie Lynn Spears./Bota sot

Image
Sam Asghari
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat