Zendaya vazhdon paradën e saj të modës me temë tenisi

Bota e Yjeve

Zendaya vazhdon paradën e saj të modës me temë tenisi

Më: 24 prill 2024 Në ora: 06:41
Zendaya

Zendaya mbajti një tjetër paradë të modës të martën, teksa u shfaq në studiot “Good Morning America” në New York.

Aktorja mahnitëse i përshtati edhe një herë veshjet e saj me filmin e saj “Challengers”, të cilin ajo ka qenë e zënë duke e promovuar në mbarë botën këtë muaj.

Duke mbërritur për paraqitjen e saj GMA, Zendaya mahniti me një fustan lulesh shumë elegant, me një fund të plotë, të veshur me tyl.

Image
Zendaya

Ajo u pa më vonë duke u larguar nga studiot me një numër tjetër të gjelbër, këtë herë një kostum elegant ngjyrë të gjelbër të hapur.

Fansja e modës shkoi pa sytjena nën xhaketën e zhveshur, e cila ishte e kombinuar me një minifund të së njëjtës ngjyrë.

Image
Zendaya

Zendaya luan në rolin e Tashi Duncan në “Challengers”, një ish-mjeshtre e tenisit që heq dorë nga karriera pasi pësoi një dëmtim të madh dhe bëhet trajnere. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat