Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve

Bota e Yjeve

Kate Middleton ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 00:32
Kate Middleton dhe Princ William

Një pjesëtare e familjes mbretërore të Anglisë e ka të pamundur të eksperimentojë me ndryshime të forta në grim, flokë, veshje, për shkak të rregullave dhe protokollit që dikton gjithçka.

Pra, është e kuptueshme që ngjyra e flokëve të një princeshe rrallë largohet nga nuancat natyrale të ngjyrës kafe ose biondes, pa mundur për të eksploruar në shumë zgjedhje, si nuanca në modë “cherry cola” ose një bionde platini e ndritshme që është një kontrast i fortë.

Middleton ka kaluar me mjaft mjeshtëri nga muajt e ngrohtë të verës në të ftohtin e dimrit me një transformim të flokëve në një ngjyrë të errët.

Image
Kate Middleton

Prej shumë kohësh, fijet e hapura në flokët e Kate kanë qenë një nuancë brune me tonalitet të mesëm, me fije të hapura në tërësinë e flokëve. Megjithatë, princesha e Uellsit ka bërë një rifreskim total të pamjes, duke i ndryshuar flokët në një nuancë brune gati në çokollatë të zezë.

Ngjyra e re i bën flokët e saj të duken më të shëndetshëm, të shndritshëm dhe të plotë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat