Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Bota e Yjeve

Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 17:19
Gigi Hadid

Gigi Hadid dhe Anne Hathaway ishin të buzëqeshura, teksa lanë festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano të premten.

Supermodelja, 28 vjeçe, dukej tipike elegante me një korse me print leopardi të kuq dhe ari, i cili shfaqte figurën e saj të pabesueshme.

Ajo e bashkoi dukjen me xhinse blu të zbehta dhe çizme kafe, dhe me syze dielli drejtkëndëshe ari, shkruan DailyMail.

Image
Gigi Hadid

Ndërkohë, Anne ka veshur një fustan bardh e zi dhe një pallto të gjatë elegante.

Aktorja 41-vjeçare e kompletoi dukjen me taka të kuqe që bien në sy dhe bizhuteri argjendi elegante.

Image
Gigi Hadid

Më herët në mbrëmje, të gjithë sytë ishin te Gigi, teksa ajo hyri në pistën e “Versace”.

Modelja tërhoqi vëmendjen me një fustan maxi të zi me kopsa magjepsëse, i cili kishte një panel gjysmë të tejdukshëm në gjoks dhe krahë.

Gigi modeloi pamjen nga koleksioni i veshjeve të grave të markës vjeshtë/dimër 2024 – 2025. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat