Naomi Campbell shfaqet me një kostum elegant, në eventin e Dolce & Gabbana në Milano

Bota e Yjeve

Naomi Campbell shfaqet me një kostum elegant, në eventin e Dolce & Gabbana në Milano

Më: 7 prill 2024 Në ora: 08:51
Naomi Campbell

Naomi Campbell mahniti teksa mbërriti në një ngjarje plot me yje të tjerë, për të festuar 40 vjetorin e Dolce & Gabbana, në Milano të shtunën.

Supermodelja britanike, 53 vjeçe, dukej sensacionale teksa tregoi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë të vogël me pika, e cila gjithashtu ngacmonte një paraqitje të shkurtë të dekoltesë së saj të gjerë.

Naomi kishte një kostum tejet elegant, gjithashtu edhe një palë këpucë të zeza me majë, shkruan DailyMail.

Image
Naomi Campbell

Naomi theksoi tiparet e saj ikonike me grim magjepsës dhe shtoi shkëlqim me vathët e gjatë dhe një gjerdan diamanti të ngjashëm.

Image
Naomi Campbell

Nga zemra te duart: Dolce&Gabbana do të bashkojë krijimet unike të Dolce&Gabbana për herë të parë. 

Image
Naomi Campbell
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat