Rita Ora, e para që ndez dritat e krishtlindjeve në Londër

Bota e Yjeve

Rita Ora, e para që ndez dritat e krishtlindjeve në Londër

Më: 3 nëntor 2014 Në ora: 23:00

Emri i parë që ka ndezur dritat e krishtlindjeve në Londër në Westfield shopping Center ka qenë Rita Ora. Këngëtarja shihet e veshur me fustan të qepur me pantallona dhe make-up nudo. Ndërsa flokëve u ka dhënë një ngjyrë rozë të çelët tek fundet. Këngëtarja ka performuar mbi skenë duke dhënë show si gjithmonë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat